ESOTIQ created by Joanna Krupa – wiosna 2019

ESOTIQ X Sandra Kubicka
20/12/2018
LOVE YOUR BODY – ESOTIQ X SANDRA KUBICKA
01/03/2019
ESOTIQ X Sandra Kubicka
20/12/2018
LOVE YOUR BODY – ESOTIQ X SANDRA KUBICKA
01/03/2019

ESOTIQ created by Joanna Krupa – wiosna 2019

 Zobacz wiosenne propozycje bielizny stworzone przez Joannę Krupę dla ESOTIQ.  Nowa kolekcja ESOTIQ created by Joanna Krupa to udane połączenie wygody  i delikatnej kolorystyki z odważnymi koronkowymi projektami podkreślającymi pełnię kobiecości.

Tej wiosny w kolekcji ESOTIQ created by Joanna Krupa znalazło się aż 10 modeli sygnowanych przez top modelkę. Darling, Hudson, Imany i Insolite to półusztywniane propozycje przeznaczone na większe biusty, z wyjmowanymi wkładkami i funkcją push-up optional. Illusion to klasyczna, biała bardotka z odpinanymi ramiączkami idealna do sukienek bez ramiączek i głębokich dekoltów.

W kolekcji nie mogło zabraknąć seksownych, koronkowych body – białego Illusion i czarnego Insolite. Koronki w modelach Izabelle, Lead i Lollipop sięgają aż do linii obojczyków, dzięki czemu biustonosze modelują dekolt w literę V. W kolekcji przygotowanej dla ESOTIQ, Joanna Krupa zadbała by kobiety czuły się nie tylko sexy w jej najnowszych projektach, ale także zyskały maksimum komfortu.

W propozycjach dedykowanych większym biustom wygodzie towarzyszy delikatność i finezja koronkowej bielizny, dotychczas zarezerwowana dla modeli o mniejszych miseczkach. Zastosowanie koronek na przedłużeniach stanu, pod biustem i nad miseczkami dało efekt warstw
i trójwymiarowości, dzięki czemu bielizna jeszcze lepiej podkreśla atuty sylwetki  i modeluje ciało. Kolory kolekcji to biele, beże, pudrowe róże, atramentowe granaty i czerń.

Kolekcja ESOTIQ created by Joanna Krupa wisona 2019 jest już dostępna w ponad 260 salonach ESOTIQ i na esotiq.com