Nasza Historia

Historia naszej firmy sięga roku 1998, kiedy wprowadzono na rynek markę bielizny męskiej HENDERSON. W latach 1998 – 2003 trwało przygotowywanie i wprowadzanie marki ESOTIQ na rynek. Pierwszy salon pojawił się w 2005 roku w Bielsku Białej. W ciągu następnych 5 lat marka osiągnęła zasięg ogólnopolski.

W 2011 roku w wyniku wydzielenia marki ESOTIQ z grupy LPP powstała Spółka ESOTIQ&HENDERSON, której twarzą została modelka Joanna Krupa. Współpraca trwa do dzisiaj. W następnym roku w efekcie współpracy z projektantką mody Ewą Minge powstała spółka Eva Minge Design, w której ESOTIQ&HENDERSON posiada 50% udziałów.

W 2011 roku nasza firma została notowana na rynku NewConnect w Warszawie, a w 2015 roku spółka została przeniesiona na parkiet główny warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

Prowadzimy sprzedaż naszych produktów w Polsce i za granicą. W Polsce mamy już 270 salonów własnych oraz działających na zasadach franczyzowych. W 2015 roku otworzyliśmy pierwszy salon Niemczech, a w kolejnym pojawiły się salony w Ukrainie. Aktualnie trwa rozwój marki oraz ekspansja salonów Esotiq w Polsce i za jej granicami.

Naszym Klientkom we wszystkich salonach stacjonarnych oferujemy:

  • Indywidualne podejście oraz bezpłatną usługę brafittingową.
  • Szeroką ofertę bielizny, strojów kąpielowych oraz piżam odpowiadających światowym trendom, a także dobór odpowiednich kosmetyków i perfum w salonach.
  • Przystępną cenę oraz wysoką jakość wykonania naszych produktów.
  • Możliwość dołączenia do Klubu zakupowego ESOTIQ i korzystania z atrakcyjnych ofert.