ZASADY WSPÓŁPRACY:

CHCĘ OTWORZYĆ SALON

Firma ESOTIQ & Henderson oferuje swoim partnerom zagranicznym możliwość otwierania salonów partnerskich.

Od samego początku potencjalny partner biznesowy może liczyć na doradztwo przy wyborze odpowiedniej lokalizacji oraz możliwość uczestniczenia w negocjacjach warunków biznesowych. Cały proces otwarcia jest koordynowany przez nas, możemy pomóc w dostarczeniu projekty salonu, a także wskazać wykonawcę wyposażenia w przypadku gdyby klient chciał wykonywać meble w Polsce. Potencjalny partner biznesowy nie musi mieć doświadczenia - całą wiedzę możemy przekazać mu podczas szkoleń. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie w prowadzeniu działalności.

Zapewniamy pomoc od momentu aranżacji lokalu, po bieżące wsparcie w codziennym jego funkcjonowaniu. Wsparcie zakłada ciągłą współpracę z danym klientem i przedstawicielem centrali ESOTIQ. Zapewniamy pomoc przy optymalnym zatowarowanie salonu. Jesteśmy elastyczni względem indywidualnych pomysłów naszych Partnerów jeśli chcą angażować się na swoim lokalnym rynku w różne inicjatywy czy eventy. Stosujemy również całą gamę zabiegów marketingowych, które bezpośrednio wspierają sprzedaż i są bardzo lubiane przez klientów.

NAPISZ DO NAS >

ZAKUP HURTOWY

Marka ESOTIQ & Henderson posiada w swojej ofercie nowoczesną bieliznę wysokiej jakości, która cieszy się renomą oraz jest rozpoznawalna na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Kolejna formą współpracy, jaką oferujemy to sprzedaż hurtowa. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta, zapewniamy fachową pomoc, analizując potrzeby i wspierając w doborze odpowiedniego asortymentu.

Udostępniamy klientom najbardziej aktualne kolekcje, inspirowane światowymi trendami, a także atrakcyjne zdjęcia produktów oraz katalogi produktowe.

Gwarantujemy elastyczną współpracę, a także fachowe i kompleksowe zatowarowanie oraz preferencyjne ceny towaru.

NAPISZ DO NAS >

WSPÓŁPRACA E-COMMERCE

Oprócz własnej platformy do sprzedaży naszych produktów oraz sukcesywnemu rozwojowi e-sklepów na innych rynkach, oferujemy współpracę w zakresie e-commerce.

Nawiązujemy współpracę min. z platformami do sprzedaży grupowej, a także korzystamy z programów partnerskich, oferując aktualne, sezonowe kolekcje, atrakcyjne promocje i przede wszystkim produkty zaprojektowane i stworzone według światowych trendów rynku bieliźniarskiego.

Dostarczamy profesjonalne zdjęcia wizerunkowe oraz lookbook dopasowane do wymagań danego rynku.

NAPISZ DO NAS >

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ESOTIQ & HENDERSON S.A.

ul. Budowlanych 31C
80-296 Gdańsk
NIP 583 31 17 220

export@esotiq.com