ZASADY WSPÓŁPRACY:

CHCĘ OTWORZYĆ SALON

Posiadamy w naszej ofercie nowoczesną bieliznę wysokiej jakości, która cieszy się renomą zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym. Naszym zagranicznym partnerom oferujemy możliwość otwarcia salonów partnerskich. W tym wypadku klient płaci z góry za produkt, lecz cały zysk ze sprzedaży zostaje u niego.

Od samego początku możesz liczyć na doradztwo przy wyborze odpowiedniej lokalizacji oraz możliwość uczestniczenia w negocjacjach warunków biznesowych. Cały proces otwarcia jest koordynowany przez nas — możemy pomóc w dostarczeniu projektu salonu, a także wskazać wykonawcę wyposażenia, jeśli chcesz wykonać meble w Polsce. Nie musisz mieć doświadczenia — całą wiedzę możemy przekazać Ci podczas szkoleń. Dla nas najważniejsze jest zaangażowanie w prowadzenie działalności.

Zapewniamy pomoc od momentu aranżacji lokalu, po bieżące wsparcie w codziennym jego funkcjonowaniu. Wsparcie zakłada ciągłą współpracę z danym klientem i przedstawicielem centrali ESOTIQ. Zapewniamy pomoc przy optymalnym zatowarowaniu salonu. Jesteśmy elastyczni względem Twoich pomysłów — wesprzemy Cię, jeśli chcesz zaangażować się na swoim lokalnym rynku w różne inicjatywy czy eventy. Stosujemy również całą gamę efektywnych zabiegów marketingowych.

ZAKUP HURTOWY

Kolejną formą współpracy, jaką oferujemy, jest sprzedaż hurtowa. Gwarantujemy Ci indywidualne podejście — zapewniamy fachową pomoc, analizując Twoje potrzeby i wspierając Cię w doborze odpowiedniego asortymentu.

Udostępniamy Ci najbardziej aktualne kolekcje, inspirowane światowymi trendami, a także atrakcyjne zdjęcia produktów oraz katalogi produktowe.

Gwarantujemy elastyczną współpracę, jak również fachowe i kompleksowe zatowarowanie oraz preferencyjne ceny towaru.

NAPISZ DO NAS >

WSPÓŁPRACA E-COMMERCE

Oprócz własnej platformy do sprzedaży naszych produktów oraz rozwoju e-sklepów na innych rynkach oferujemy współpracę w zakresie e-commerce.

Nawiązujemy współpracę m.in. z platformami do sprzedaży grupowej, a także korzystamy z programów partnerskich. Oferujemy aktualne, sezonowe kolekcje, atrakcyjne promocje i przede wszystkim produkty zaprojektowane i stworzone według światowych trendów rynku bieliźniarskiego.

Dostarczamy profesjonalne zdjęcia wizerunkowe oraz lookbook dopasowane do wymagań danego rynku.

NAPISZ DO NAS >


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ESOTIQ & HENDERSON S.A.

ul. Budowlanych 31C
80-296 Gdańsk
NIP 583 31 17 220

export@esotiq.com