ESOTIQ

 
Bielizna dla niezależnych kobiet, które każdego dnia spełniają się w swoich pasjach.

Esotiq to marka bielizny stawiająca nie tylko na estetykę i trendy, lecz także na jakość wykonania i funkcjonalność. Od ponad 25 lat konstruujemy bieliznę, która łączy piękno z komfortem. Wierzymy, że bielizna powinna zachwycać, a jednocześnie zapewniać wygodę i doskonałe dopasowanie.

Wierzymy, że każdy modowy outfit zaczyna się od dobrania odpowiedniej bielizny. Dlatego jednym z naszych celów jest spełnienie oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientek, dla których oprócz komfortu ważny jest również wizerunek.

Kolekcje Esotiq to celebracja kobiecości, to sztuka brafittingu, to trendy dopasowane do różnych stylów życia. Nasze projekty tworzy doświadczony zespół projektantek. Wśród nich znajdują się m.in. modele stworzone we współpracy z Marceliną Zawadzką, ponadczasowa bielizna basic, zmysłowe propozycje na szczególne okazje czy funkcjonalne biustonosze dla mam.

Odwiedź stronę

HENDERSON

 
Bielizna dopasowana do potrzeb i oczekiwań współczesnego mężczyzny.

Henderson projektuje męską i damską bieliznę od 25 lat. Koncentrujemy się na tworzeniu produktów najwyższej jakości. Wykorzystujemy tkaniny i dzianiny stworzone z naturalnych materiałów, m.in. bawełny i włókien bambusowych, które łączymy z domieszką materiałów syntetycznych. Otrzymujemy w ten sposób materiały cieńsze i lżejsze, a równocześnie bardziej wytrzymałe i elastyczne.   

Naszych klientów interesuje komfort, nas również to, jak wyglądają w swojej ulubionej bieliźnie. Dlatego łączymy komfort z atrakcyjnymi, modnymi projektami, tworząc bestsellerowe modele. W ofercie znajdują się również piżamy i wygodna odzież domowa dla niej i dla niego. Klienci często wybierają również slipy i bokserki sprzedawane w wielopakach.

Odwiedź stronę