ESOTIQ

ESOTIQ to marka bielizny dla pełnych energii i seksapilu nowoczesnych kobiet.

Naszą misją jest modelowanie kobiecego ciała przy pomocy pięknej bielizny, aby kobieta mając ją na sobie zawsze czuła się jak milion dolarów! To możliwe za sprawą naszego 20-letniego doświadczenia w konstrukcji staników, które tworzymy z najlepszych materiałów zgodnie ze sztuką brafittingu, czyli profesjonalnego doboru bielizny.
W ESOTIQ kobiety znajdą seksowną bieliznę fashion, jak również bardziej klasyczne modele stworzone dla codziennego komfortu. Zniewalające projekty ESOTIQ powstają w doświadczonym zespole projektowym oraz udziale inspirujących gości m.in.: top modelki Joanny Krupy oraz domu mody EVA MINGE.
Salony ESOTIQ są enklawą kobiecości w przestrzeni miast i galerii handlowych, gdzie zawsze czeka na Ciebie piękna bielizna, specjalna oferta i darmowy brafitting.

Strona WWW

HENDERSON

HENDERSON to bielizna dopasowana do potrzeb i oczekiwań współczesnego mężczyzny.

Projektujemy bieliznę od 20 lat, dlatego masz gwarancję noszenia produktów najwyższej jakości. Z modą jesteśmy na bieżąco, aby mężczyzna nie musiał. Mężczyzn interesuje komfort, a nas również to, jak wygląda w swojej ulubionej bieliźnie. Wiemy, że najważniejsza jest Jego wygoda, dlatego komfort użytkowania połączyliśmy z atrakcyjnymi projektami. Tajemnica sukcesu HENDERSON jest prosta! Tworzymy to w czym jesteśmy najlepsi - bieliznę.

Strona WWW

 

ESOTIQ FORMULA

ESOTIQ stworzył unikalną recepturę kosmetyku o nazwie ESOTIQ FORMULA.

Receptura ESOTIQ FORMULA jest owocem badań laboratoryjnych, prowadzonych przez kosmetologów oraz 20 lat doświadczeń w konstrukcji bielizny nastawionej na modelowanie kobiecej sylwetki. Filozofia produktu nastawiona jest na efekt, dlatego wszystkie produkty ESOTIQ FORMULA charakteryzuje bardzo wysokie nasycenie składników aktywnych. Skuteczność stosowanych składników potwierdzona jest przez niezależnych ekspertów i badania kliniczne.

Strona WWW