ESOTIQ FELLING GOOD by Joanna Krupa, czyli kolekcja dla przyszłych mam!

STRONGER AND SEXIER THAN EVER BEFORE ESOTIQ X SANDRA KUBICKA JESIEŃ 2019
02/09/2019
THE PERFECT FIT – KOLEKCJA SS20
02/01/2020
STRONGER AND SEXIER THAN EVER BEFORE ESOTIQ X SANDRA KUBICKA JESIEŃ 2019
02/09/2019
THE PERFECT FIT – KOLEKCJA SS20
02/01/2020

ESOTIQ FELLING GOOD by Joanna Krupa, czyli kolekcja dla przyszłych mam!

Kolekcja ESOTIQ FELLING GOOD by Joanna Krupa została zaprojektowana z myślą o przyszłych mamach. To idealny wybór dla wszystkich kobiet, które w tym szczególnym czasie oczekują nie tylko komfortu, ale również pięknej bielizny!

Ciąża to szczególny czas, w którym przyszła mama chce się czuć przede wszystkim komfortowo. ESOTIQ razem Joanną Krupą zadbał o wszystkie kobiety w tym szczególnym momencie ich życia. Kolekcja FELLING GOOD by Joanna Krupa to kilkanaście wygodnych piżam i szlafroków na większe i mniejsze brzuszki wszystkich przyszłych mam. Koszulki nocne i piżamy z krótkimi spodenkami uszyto z przyjemnej w dotyku wiskozy lub miękkiej bawełny. Zestawy w kolorze dojrzałej śliwki ozdobiono delikatną koronką na ramionach i na wykończeniu rękawów. Resztę kolekcji FELLING GOOD by Joanna Krupa pozostawiono w pastelowych kolorach. Błękity, pudrowy róż i szarości zdobią delikatne nadruki, m.in. drobne, kobiece kwiaty, listki, muszelki, czaple a nawet ważki. Joanna Krupa od lat współpracuje z ESOTIQ podczas projektowania kolejnych linii bielizny „created by Joanna Krupa” oraz bierze udział w kampaniach wizerunkowych. Prace nad kolekcją jesień-zima 2019 dla ESOTIQ przypadły na czas kiedy Asia dowiedziała się, że jest w ciąży, dlatego sama przyznaje: „Jestem w ciąży, dlatego w tym sezonie razem z ESOTIQ zdecydowaliśmy, że zaprojektuję kolekcję bardzo wygodnych piżam. FELLING GOOD została zaprojektowana tak, abyś czuła się jak najbardziej komfortowo i sexy w tym szczególnym czasie.”

Uzupełnieniem kolekcji FELLING GOOD by Joanna Krupa jest kolekcja Mom Love z bielizną dla świeżo upieczonych mam. Komfort podczas karmienia? W ESOTIQ jest to możliwe za sprawą konstrukcji stanika, która zapewnia idealne dopasowanie do zmieniającego się po porodzie ciała. Linia Mom Love to idealny wybór dla świeżo upieczonych mam, które oczekują nie tylko komfortu, ale również pięknej bielizny!

Kolekcje FELLING GOOD by Joanna Krupa i Mom Love są już dostępne w ponad 260 salonach ESOTIQ i na ESOTIQ.com