FEMESTAGE EVA MINGE już w Warszawie

Jesień-zima 2015/16 w salonach FEMESTAGE Eva Minge
03/09/2015
15 salon FEMESTAGE EVA MINGE już otwarty
07/12/2015
Jesień-zima 2015/16 w salonach FEMESTAGE Eva Minge
03/09/2015
15 salon FEMESTAGE EVA MINGE już otwarty
07/12/2015

FEMESTAGE EVA MINGE już w Warszawie

Odzieżowa sieć FEMESTAGE EVA MINGE dotarła już do Warszawy. Pierwszy salon w stolicy otwarty został 17 października, wraz z inauguracją nowoczesnego konceptu butikowego MODO Dom Mody. To już 11. punkt FEMESTAGE na mapie Polski. Wkrótce kolejne, m.in. w głównych miastach kraju.

MODO to nowy projekt, mający na celu promocję polskiego wzornictwa, więc nie mogło zabraknąć w nim Ewy Minge i jej najnowszej marki FEMESTAGE, stworzonej we współpracy z gdańską firmą odzieżową Esotiq & Henderson. Swoje butiki otworzyli tam również m.in. Teresa Rosati, duet Paprocki Brzozowski i Łukasz Jemioł.

Premierę MODO uświetnił pokaz polskich projektantów, obecnych w nowym centrum modowym. Jego kulminacyjnym punktem był pokaz kolekcji FEMESTAGE jesień-zima 2015/16. O muzyczną oprawę wydarzenia zadbała  Margaret, a w roli prowadzącej wystąpiła Agnieszka Szulim. Wśród wielu gwiazd zgromadzonych w MODO była m.in. Joanna Orleańska, znana aktorka, która  wystąpiła tego wieczoru w kreacji FEMESTAGE.

FEMESTAGE to nowa propozycja modowa dla kobiet, która wywodzi się z Domu Mody Eva Minge, najbardziej rozpoznawalnej na świecie polskiej projektantki. Premierę miała w kwietniu, podczas Fashion Week w Łodzi. Sieć rozwija się w całej Polsce. Salony działają już w największych miastach, jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, ale grupa jest zainteresowana także rozwojem w innych ośrodkach powyżej 50 tys. mieszkańców.

W warszawskim MODO otwarty został także salon ESOTIQ, należącej do grupy sieci z bielizną i kosmetykami. To już 239. butik ESOTIQ w Polsce.

Zapraszamy do MODO.