HENDERSON – kolekcja wiosna/lato 2020

THE PERFECT FIT – KOLEKCJA SS20
02/01/2020
BODY CREATED BY JOANNA KRUPA FALL PREVIEW 2020
01/09/2020
THE PERFECT FIT – KOLEKCJA SS20
02/01/2020
BODY CREATED BY JOANNA KRUPA FALL PREVIEW 2020
01/09/2020

HENDERSON – kolekcja wiosna/lato 2020

HENDERSON – kolekcja wiosna/lato 2020   

Najnowsza kampania HENDERSON z udziałem brazylijskiego modela doskonale współgra z plenerem egzotycznej wyspy i kolorową, wakacyjną kolekcją
wiosna-lato 2020. Tego lata mężczyzna HENDERSON ma zdecydowanie więcej luzu a jego bieliźniana garderoba  nie ogranicza się jedynie do wyborów między czernią i bielą.

Słońce, palmy i jaskrawe akcenty to znaki szczególne najnowszej kolekcji HENDERSON. Nasycone zielenie egzotycznych palm, turkus rajskich zatok czy kolorowe surferskie printy były inspiracją projektantów HENDERSON przy pracy nad kolekcją plażową SS20. Szafirowy, szmaragdowa zieleń i  czerwień to kolory przewodne całej linii swimwear,
a wielbicielom plażowania sprzyja większy niż kiedykolwiek wcześniej wybór kąpielówek.

Ulubione wakacyjne szorty w egzotyczne liście palm czy wygodne bokserki z gumą
w kolorach tęczy? Z najnowszą kolekcją HENDERSON masz pewność, że latem nie zabraknie energii i powodów do dobrej zabawy. Kolekcje HENDERSON to szeroka gama produktów dopracowanych w najdrobniejszym szczególe, które zapewniają maksymalny komfort i styl. Najnowsza kompleksowa propozycja obejmuje: bieliznę, piżamy, skarpety, t-shirty aż po spodenki i bokserki kąpielowe.

Kolekcja na lato 2020 to propozycja dla mężczyzn lubiących uniwersalne kroje, nowoczesny design i modowe akcenty w swojej bieliźnianej garderobie. Najnowszą kolekcją projektanci HENDERSON udowadniają, że potrafią spojrzeć na męską bieliznę w dowcipny i niezobowiązujący sposób.

Kolekcja wiosna/lato 2020 HENDERSON jest już dostępna na: henderson.pl