KAMPANIA FEMESTAGE EVA MINGE JESIEŃ-ZIMA 2016/2017

Limitowana kolekcja BLACK BUTTERFLIES ARMY EVY MINGE dla FEMESTAGE
20/06/2016
Kolekcja Black Butterflies Army Ewy Minge dla FEMESTAGE
15/09/2016
Limitowana kolekcja BLACK BUTTERFLIES ARMY EVY MINGE dla FEMESTAGE
20/06/2016
Kolekcja Black Butterflies Army Ewy Minge dla FEMESTAGE
15/09/2016

KAMPANIA FEMESTAGE EVA MINGE JESIEŃ-ZIMA 2016/2017

Najnowsza kampania FEMESTAGE Eva Minge oddaje ruch, światło i energię wielkiego miasta. Bohaterką FEMSTAGE w tym sezonie jest młoda, silna i niezależna kobieta, jednak bliższa niż kiedykolwiek wcześniej. Spotykasz ją codziennie w drodze do pracy. Przyciąga wzrok, kiedy mijasz ją na przejściu dla pieszych. Zwracasz uwagę na lekkość z jaką się porusza, niewymuszoną elegancję i szyk z jakim nosi zarzucony na ramiona płaszcz.

KAMPANIA

Życie współczesnych metropolii było inspiracją przy projektowaniu najnowszej kolekcji FEMESTAGE jesień-zima 2016/2017. To właśnie ulice wielkiego miasta stały się scenografią i tłem najnowszej kampanii, w której po raz kolejny oglądamy Julię Banaś – obecnie jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek. Ostatnio wzięła udział w kampanii Marca Jacobs’a, pokazach Miu Miu, i Fendi Couture. Julia od powstania marki jest jej twarzą i co sezon bezbłędnie uosabia kolejne sylwetki kobiet kreowane przez FEMESTAGE.  

KOLEKCJA

Najmocniejszym elementem nowej propozycji FEMESTAGE są okrycia wierzchnie. Wełniane, szlafrokowe płaszcze, szerokie ortalionowe parki, rozpinane swetry o grubych splotach i ciepłe, puchowe bezrękawniki z kapturem – to zdecydowani faworyci jesiennej kolekcji. Prezentowane kolory to przede wszystkim szarości, zieleń khaki i złamana biel. Motywy roślinne i kolorowe nadruki ustąpiły miejsca odważnemu wzorowi pantery. Całość uzupełniono akcentami bordo, karmelu i złota.   

W kolekcji nie zabrakło bardziej oficjalnych propozycji – w linii Office nadal odnajdziemy ołówkowe spódnice, koszule, marynarki i modne w tym sezonie szmizjerki. Najnowsza propozycja FEMESTAGE ewoluuje w stronę minimalizmu. Proste kroje, wyszukane odcienie i wysokogatunkowe tkaniny.

 

Produkcja sesji zdjęciowej:

Fotograf: Zuza Krajewska

Modelka: Julia Banaś/AS Management

Stylizacja: Marta Kalinowska

Make up: Beata Milczarek/Metaluna

Włosy: Kacper Rączkowski/D’vision

Scenografia: Anna Szczęsna

Produkcja: Label Media