Kurtki i płaszcze FEMESTAGE EVA MINGE na jesień i zimę 2016/2017

Kolekcja Black Butterflies Army Ewy Minge dla FEMESTAGE
15/09/2016
#WeLoveWool – kolekcja swetrów od FEMESTAGE
24/10/2016
Kolekcja Black Butterflies Army Ewy Minge dla FEMESTAGE
15/09/2016
#WeLoveWool – kolekcja swetrów od FEMESTAGE
24/10/2016

Kurtki i płaszcze FEMESTAGE EVA MINGE na jesień i zimę 2016/2017

Tegoroczna jesień będzie ciepła, wygodna, a przede wszystkim bardzo modna. Wszystko za sprawą najnowszej propozycji kurtek i płaszczy od FEMESTAGE Eva Minge. Rozwiązaniem na jesienne chłody i pierwsze przymrozki mają być pikowane długie kurtki z kaczym puchem i eleganckie wełniane płaszcze. Uzupełnieniem będą ovesizowe, szerokie swetry o grubym splocie i długie dzianinowe golfy z powodzeniem zastępujące sukienki.

Marka FEMESTAGE Eva Minge przyzwyczaiła nas do  oversizowych krojów i naturalnych tkanin. Tej jesieni poza szerokimi kubikowymi płaszczami i klasykami – z paskiem w talii, marka stawia na odważniejsze kroje i nowe fasony. Absolutnym hitem kolekcji jest długa pikowana kamizela z kapturem, wypełniona kaczym puchem, w dwóch wersjach kolorystycznych. Czarna i we wzór pantery, z przedłużonym tyłem i zasuwanymi kieszeniami na piersiach to odejście od klasycznych okryć wierzchnich w stronę luźnego stylu miejskich trendsetterów.

Mocnym elementem kolekcji są także szerokie ortalionowe kurtki parki, zaprojektowane w specjalnie powiększonych proporcjach. Po raz pierwszy w kolekcji znalazła się ramoneska  i płaszcz wykonany z neoprenowej pianki. Inne propozycje marki na najbliższy jesienno-zimowy sezon to krótka kurtka i kamizelka ze sztucznego futra. Swetry o szerokich połach i dużych kieszeniach wykonane z przędzy bouclé z powodzeniem zastąpią płaszcze. Wiele z nich zyskało przedłużone tyły lub szerokie rękawy – nietoperze. Dominuje wełna i angora z domieszką akrylu i wiskozy. Królowe jesieni – szarości, przełamano bielą, beżem i bordo. FEMESTAGE Eva Minge na nadchodzący jesienno-zimowy sezon prezentuje wygodne rozwiązania konstrukcyjne połączone z dbałością o detal i modowym pazurem.

Kolekcja kurtek, płaszczy i swetrów dostępna jest w salonach FEMESTAGE w całej Polsce i e-sklepie: femestage.com