LOVE YOUR BODY – Kolekcja ESOTIQ Spring/Summer 2018

HENDERSON – kolekcja wiosna – lato 2018
16/04/2018
HENDERSON – kolekcja wiosna – lato 2018
16/04/2018

LOVE YOUR BODY – Kolekcja ESOTIQ Spring/Summer 2018

LOVE YOUR BODY

Kolekcja Spring/Summer 2018 ESOTIQ


Kolekcja spring/summer 2018 ESOTIQ projektu Joanny Krupy to manifest wyrażony hasłem: LOVE YOUR BODY! Pragnienie by kobiety pokochały swoje ciała to motyw przewodni, który towarzyszył Joannie Krupie i projektantom ESOTIQ podczas tworzenia najnowszej kolekcji bielizny i strojów kąpielowych na wiosnę i lato 2018.


Love Your Body! – mówi Joanna Krupa pytana o inspiracje dla najnowszej kolekcji ESOTIQ na sezon wiosna – lato 2018. Kochajcie siebie i swoje ciała, takie jakie one są. Bądźcie best friend ze sobą, ze swoimi zaletami i wadami. Nobody is perfect! Ja też nie jestem perfekcyjna, ale mogę być pewna siebie i szczęśliwa, do czego i was zachęcam.

LOVE YOUR BODY to także hasło przewodnie kampanii i kolekcji zaprojektowanej przez Joannę dla ESOTIQ. Wśród jej ulubionych modeli znalazły się biały, gorsetowy Dreamy z przedłużonym stanem
i szeroką koronką na plecach oraz model Doa o zabudowanym dekolcie z delikatnej koronki.

 

Najnowsza kolekcja Joanny Krupy dla ESOTIQ obfituje w push-up’y ozdobione delikatnymi siateczkami i koronkami a także w całą serię staników typu bustier. Model bustier łączy w sobie cechy biustonosza i gorsetu, dzięki czemu jeszcze lepiej modeluje kobiece kształty.  Na sezon letni ESOTIQ proponuje krótkie, koronkowe bustiery, które nosić będziemy to głębokich dekoltów i bluzek
z wycięciami na plecach. Temperatura wzrośnie, kiedy pięknie zdobiony koronkowy bustier
z premedytacją wyłoni się spod garderoby i zalotnie dopełni całości stylizacji. Kolorystkę kolekcji zbudowano wokół bieli, czerni oraz odcieni szarości i różu. Wyjątkiem jest model Winnie w kolorze głębokiego turkusu z kontrastującymi pomarańczowymi akcentami.

Kolekcja Joanny Krupy LOVE YOUR BODY jest już dostępna w ponad 260 salonach ESOTIQ w całej Polsce oraz na ESOTIQ.com