Dedykowana reklama w systemie DISi

Firma Esotiq&Henderson wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązanie w postaci oprogramowania do zarządzania ofertą i reklamą z wykorzystaniem multimediów w sklepach.

Mając na uwadze wyzwanie jakim jest dotarcie do klientów z właściwym i spersonalizowanym przekazem marketingowym Esotiq&Henderson rozszerza swoją ofertę o usługi w zakresie zarządzania treściami multimedialnymi wyświetlanymi na monitorach zainstalowanych w sklepach. Oferowany system umożliwia wyświetlanie reklam i ofert przy uwzględnieniu wieku i płci konsumentów.

 

Sposób działania

Oferowany system do zarządzania reklamą oparty jest o algorytmy umożliwiające zmianę wyświetlanych treści w zależności od konsumenta, który w danej chwili obserwuje monitor.  W chwili, gdy konsument znajduje się w bliskiej odległości od monitora, kamera zainstalowana na monitorze skanuje obraz osoby i jej charakterystyczne cechy, a inteligentne algorytmy oprogramowania pozwalają na określenie wieku i płci tej osoby.  Na tej podstawie system automatycznie dostosuje wyświetlaną treść do płci i wieku konsumenta poprzez wybór treści z biblioteki filmów i katalogów lub sporządzonej wcześniej playlisty.

 

Oferta

Na bazie opracowanego systemu firma Esotiq&Henderson oferuje naszym franczyzobiorcom oraz pozostałym partnerom biznesowym następujące usługi:

  1. Pełna usługa reklamowa polegająca na wyświetlaniu personalizowanych treści na monitorach zainstalowanych u klienta.

W ramach usługi zapewniamy zarządzanie treściami poprzez bieżące uzupełnianie biblioteki, tworzenie playlist treści oraz opracowywanie raportów statystycznych dotyczących liczby i rodzaju konsumentów w danym okresie.

  1. Udostępnienie funkcji systemu w formule SaaS.

W tym wariancie udostępniamy oprogramowanie oraz poszczególne moduły do zarządzania przez klienta, który samodzielnie uzupełnia biblioteki produktów, playlisty oraz korzysta z modułu statystyk generującego dane na temat użytkowników.

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt: sekretariat@esotiq.com