Sześć salonów Femestage na urodziny

Ewa Minge w Łodzi, czyli Femestage w centrum uwagi
17/04/2015
Stary Browar w Poznaniu już z Esotiq
29/05/2015
Ewa Minge w Łodzi, czyli Femestage w centrum uwagi
17/04/2015
Stary Browar w Poznaniu już z Esotiq
29/05/2015

Sześć salonów Femestage na urodziny

Jesteśmy po premierze krakowskiego salonu Femestage Eva Minge. Ten jest szczególny, bo otwarty został w urodziny Ewy Minge. Autorka kolekcji i dyrektor kreatywna nowej marki modowej świętowała je wraz z klientkami.

Krakowski salon Femestage Eva Minge jest już szósty w Polsce. Otwarty został w Galerii Krakowskiej, w samym centrum stolicy Małopolski, tuż obok Rynku Głównego. Tak spełnia się jedno z marzeń słynnej projektantki, współpracującej z grupą Esotiq & Henderson.

– Zawsze chciałam stworzyć kolekcję dla młodych kobiet, które chcą być żyć z trendem i lubią bawić się modą, a jednocześnie poszukują elegancji w codziennym wydaniu – wielokrotnie mówiła w wywiadach Ewa Minge. W Krakowie podkreślała, że te urodziny są dla niej wyjątkowe. Właśnie spełnia się jedno z jej marzeń, dlatego nie mogła opuścić krakowskiej premiery marki.

Femestage to wspólny projekt grupy Esotiq & Henderson i Ewy Minge.

– Chodziło nam o to, by ubrania projektowane przeze mnie były dostępne w całym kraju. Nie byłoby to możliwe bez stworzenia sieci sprzedaży. Dzięki temu możemy zaproponować niższą cenę, ale nie kosztem jakości. Im więcej modeli w kolekcji, im większe zamówienie, tym większa dostępność – dodaje dyrektor kreatywna nowej marki.

Pierwszy salon nowej marki odzieżowej ruszył 10 kwietnia w Gdańsku, skąd właśnie pochodzi spółka Esotiq & Henderson. Pozostałe działają już w Olsztynie, Kielcach, Radomiu i Lubinie. Jeśli nie ma nas jeszcze w Waszym mieście zapraszamy do sklepu internetowego femestage.com.

Otwarcie salonów FemeStage

{gallery}salony,crop=1,crop_factor=20,ratio=0,width=250,height=120,thumbs=0,random=0{/gallery}