IDEALENE DOPASOWANIE – nowa aplikacja ESOTIQ pozwala dobrać biustonosz bez wychodzenia z domu!

BODY CREATED BY JOANNA KRUPA Kolekcja ESOTIQ jesień-zima 2018
25/08/2018
EGZOTYCZNE ŻELE ESOTIQ CREATED BY JOANNA KRUPA
30/10/2018
BODY CREATED BY JOANNA KRUPA Kolekcja ESOTIQ jesień-zima 2018
25/08/2018
EGZOTYCZNE ŻELE ESOTIQ CREATED BY JOANNA KRUPA
30/10/2018

IDEALENE DOPASOWANIE – nowa aplikacja ESOTIQ pozwala dobrać biustonosz bez wychodzenia z domu!

Idealnie dopasowany stanik bez wychodzenia z domu? Teraz to możliwe! Poznaj nową aplikację brafittingową od ESOTIQ.

Aplikacja IDEALNE DOPASOWANIE to absolutna nowość na rynku bieliźnianym. ESOTIQ wprowadza ułatwienie dzięki, któremu każda kobieta dobierze stanik bez wychodzenia z domu. Wystarczy użyć aplikacji IDEALENE DOPASOWANIE aby sprawdzić swój rozmiar stanika w ESOTIQ. Jak to działa? Aplikacja dostępna na ESOTIQ.COM pozwala na idealne dopasowanie w kilku prostych krokach. Odpowiedz na pytania, poznaj swój rozmiar i znajdź wymarzony stanik w domowym zaciszu. Teraz to proste! Sprawdź na ESOTIQ.com.

Jak dopasować stanik z aplikacją IDEALNE DOPASOWANIE:

  1. Określ typ i rozmiar ulubionego stanika, który już masz w swojej szafie. Scharakteryzowanie biustonosza, który już jest sprawdzony to klucz do kolejnych udanych zakupów.
  2. Sprawdź w jaki sposób miseczki układają się na biuście: czy lekko lub mocno uciskają piersi, pozostawiają luźną albo niewielką przestrzeń lub czy dobrze się dopasowują.
  3. Czy wiesz jaki masz obwód stanika? Czy nie jest za ciasny i nie wbija się w skórę, a może jest zbyt luźny a tył stanika umiejscowiony jest wysoko, aż na łopatkach? Czy ramiączka nie wbijają się w skórę, a może opadają przy rozluźnianiu ramion? Na którą haftkę zapinasz swój ulubiony stanik?
  4. Następny krok to określenie kształtu piersi. Brafitterki ESOTIQ wyróżniły aż dziewięć typów biustu, dzięki czemu określenie własnego staje się bardzo dokładne.
  5. To już koniec – dowiadujesz się jaki masz rozmiar stanika w ESOTIQ a aplikacja podpowiada, które modele z aktualnej kolekcji będą dla Ciebie najlepsze!

 

Dzięki innowacyjnej aplikacji ESOTIQ dobór biustonosza jest szybki i prosty, a ponadto wszystko odbywa się w domowym zaciszu. Aplikację wspomagają krótkie filmiki z udziałem Sandry Kubickiej zawierające instrukcje jak prawidłowo zakładać biustonosz i układać w nim piersi. Śledź na You Tube kolejne odsłony brafittingu ESOTIQ z Sandrą Kubicką w roli głównej!

Jak znaleźć swoje idealne dopasowanie stanika? https://bit.ly/2MXNa

Jak odpowiednio ułożyć biust w staniku? https://bit.ly/2O6MYSk

Jak odpowiednio dopasować miseczki stanika? https://bit.ly/2pu8O4n

Jak odpowiednio dopasować pas obwodu stanika? https://bit.ly/2OFP3Sm

Aplikacja brafittingowa IDELANE DOPASOWANIE jest już dostępna na ESOTIQ.COM