EGZOTYCZNE ŻELE ESOTIQ CREATED BY JOANNA KRUPA

IDEALENE DOPASOWANIE – nowa aplikacja ESOTIQ pozwala dobrać biustonosz bez wychodzenia z domu!
01/09/2018
NOWOŚĆ! KOLOROWE SKARPETY GARNITUROWE NA HENDERSON.PL
14/11/2018
IDEALENE DOPASOWANIE – nowa aplikacja ESOTIQ pozwala dobrać biustonosz bez wychodzenia z domu!
01/09/2018
NOWOŚĆ! KOLOROWE SKARPETY GARNITUROWE NA HENDERSON.PL
14/11/2018

EGZOTYCZNE ŻELE ESOTIQ CREATED BY JOANNA KRUPA

Poznaj 5 egzotycznych żeli pod prysznic, których zapachy przeniosą twoje zmysły w odległe zakątki świata. Bez parabenów, bez SLS-ów. Absolutna nowość w ESOTIQ stworzona we współpracy z Joanną Krupą.

MELONSEED CUCUMBER (FRESH LEMONADE)

Żel do mycia ciała oparty na delikatnych dla skóry składnikach myjących. Nie zawiera sztucznych substancji myjących (SLES, SLS) oraz parabenów. Skóra po umyciu staje się wygładzona i odżywiona. Codzienne stosowanie odpręża i koi zmysły. Żel Fresh LEMONADE zawiera w swoim składzie glicerynę i kwas hialuronowy, które nawilżają skórę oraz wzmacniają jej właściwości ochronne. Zawarty ekstrakt z mięty hamuje objawy podrażnienia skóry i wzmaga syntezę β-endorfin, czyli wytwarzania hormonu szczęścia.

NIGHT JASMINE (JASMINE FLOWER)

Żel do mycia ciała oparty na delikatnych dla skóry składnikach myjących. Nie zawiera sztucznych substancji myjących (SLES, SLS) oraz parabenów. Skóra po umyciu staje się wygładzona i odżywiona. Codzienne stosowanie odpręża i koi zmysły. Żel Jasmine Flower zawiera w swoim składzie glicerynę, która nawilża skórę, oraz ekstrakt z jaśminu odpowiedzialny za działanie antyoksydacyjne i antyseptyczne.

ROSE SUCRE (SUGAR ROSE)

Żel do mycia ciała oparty na delikatnych dla skóry składnikach myjących. Nie zawiera sztucznych substancji myjących (SLES, SLS) oraz parabenów. Skóra po umyciu staje się wygładzona i odżywiona. Codzienne stosowanie odpręża i koi zmysły. Żel Sugar Rose zawiera w swoim składzie glicerynę, która nawilża skórę, oraz ekstrakt z owocu dzikiej róży zawierający bogactwo witamin, flawonoidów i minerałów, które odżywiają skórę i stymulują komórki skóry do produkcji kolagenu.

EUPHORIA (MORNING NELUMBO)

Żel do mycia ciała oparty na delikatnych dla skóry składnikach myjących. Nie zawiera sztucznych substancji myjących (SLES, SLS) oraz parabenów. Skóra po umyciu staje się wygładzona i odżywiona. Codzienne stosowanie odpręża i koi zmysły. Żel Morning Nelumbo zawiera w swoim składzie glicerynę, która nawilża skórę, kolagen poprawiający sprężystość i jędrność skóry oraz ekstrakt z lotosu, który odżywia i wzmacnia strukturę skóry.

POMELLO & DRAGON FRUIT (ASIAN GOTU KOLA)

Żel do mycia ciała oparty na delikatnych dla skóry składnikach myjących. Nie zawiera sztucznych substancji myjących (SLES, SLS) oraz parabenów. Skóra po umyciu staje się wygładzona i odżywiona. Codzienne stosowanie odpręża i koi zmysły. Żel Asian Gotu Kola zawiera w swoim składzie glicerynę, która nawilża skórę, oraz ekstrakt z wąkroty azjatyckiej o działaniu odmładzającym i uelastyczniającym skórę.

Kolekcja egzotycznych żeli do mycia ciała created by Joanna Krupa dostępna będzie online na ESOTIQ.com od 30 października 2018 r.

 

Pojemność: 200 ml.
Cena: 24,99 zł.