NOWOŚĆ! KOLOROWE SKARPETY GARNITUROWE NA HENDERSON.PL

EGZOTYCZNE ŻELE ESOTIQ CREATED BY JOANNA KRUPA
30/10/2018
POMYSŁY NA GWIAZDKOWE PREZENTY
05/12/2018
EGZOTYCZNE ŻELE ESOTIQ CREATED BY JOANNA KRUPA
30/10/2018
POMYSŁY NA GWIAZDKOWE PREZENTY
05/12/2018

NOWOŚĆ! KOLOROWE SKARPETY GARNITUROWE NA HENDERSON.PL

W Henderson wiemy, że moda to zabawa trendami a Ty nie lubisz się ograniczać. Dlatego premierową kolekcją kolorowych skarpetek Henderson wprowadzamy zamieszanie do Twojej szuflady. Koniec dyktatury szarości, czerni i bieli. Koniec sztywnych reguł i nudnych dodatków do garnituru. Odkryj z nami nowe możliwości i znajdź swój ulubiony kolor skarpetek na Henderson.pl.

Kolorowe skarpetki bezkompromisowo podbiły nasze serca, a że nic nie ograniczało nas przy tworzeniu nowej kolekcji Henderson, Ty również nie musisz się ograniczać! Wybierz swój ulubiony kolor spośród 10 inspirujących propozycji i zrób trochę zamieszania w swojej szufladzie ze skarpetkami. Skarpety garniturowe i wizytowe Henderson zaprojektowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających mężczyznach, którzy cenią najwyższą jakość i szukają sposobu na przełamanie sztywności formalnego ubioru. Kolorowe skarpetki męskie to atrybut garderoby, bez którego współczesny mężczyzna nie może się obejść. Nasze propozycje są złotym środkiem między elegancją a ekstrawagancją i z powodzeniem dołączą do grona stylowych dodatków w Twojej szafie. Wydawałoby się stonowane – grantowe i czarne skarpety – zyskały jednokolorowe, kontrastujące grochy, kropki, krzyżyki i kotwice. Mężczyznom, którzy nie boją się odważnych połączeń i lubią eksperymentować z modą proponujemy wielokolorowe paski i barwne romby.

Pamiętaj – odważny kolor lub wzór potrafi podkreślić charakter eleganckiego garnituru! Jak to zrobić? Łam zasady – nie dopasowuj koloru skarpet do koloru spodni. Możesz za to powtórzyć kolor, który pojawia się już w którymś elemencie garderoby – koszuli czy krawacie i dobrać skarpetki w identycznym kolorze. Inny sposób to dopasowanie pary komplementujących się kolorów. Wtedy możesz zdecydować się na przykład na intensywnie niebieski garnitur i czerwone skarpety. Formalny strój to nie twoja bajka? Jesteś w gronie szczęśliwców, którzy szalone skarpetki mogą nosić praktycznie do wszystkiego. Jeansy, chinosy, szorty – typ spodni nie ma znaczenia. Z nową kolekcją Henderson liczy się tylko Twoja inwencja i kreatywność, bo kolorowe skarpetki to od dziś Twój znak rozpoznawczy. W Henderson dbamy o wygodę, ale także o Twoje samopoczucie. Chcemy by poranne spotkania z zawartością bieliźnianej szuflady były okazją do uśmiechu i wprawiały Cię w dobry nastrój, bez potrzeby nerwowego poszukiwania zaginionej siostry bliźniaczki ulubionej skarpetki. Kolorowe lamówki, wzorki i drobne desenie zdecydowanie ułatwią Ci nawigację, a rąbek kolorowej skarpetki wyłaniający się spod garnituru to oznaka indywidualizmu a jednocześnie dystansu do siebie. W Henderson design jest dla nas równie ważny co wygoda i jakość. Dlatego w składzie naszych skarpet premium znajdziesz 80% wiskozy pochodzenia bambusowego, 17% poliamidu, 3% elastanu, dzięki czemu otrzymujesz gwarancję najwyższej jakości połączoną z atrakcyjnymi projektami. Najnowszą kolekcję kolorowych skarpet garniturowych znajdziesz od 15 listopada na HENDERSON.pl