Jesteśmy spółką giełdową

Debiutujemy na Giełdzie Papierów Wartościowych
15/07/2015
Przychody grupy Esotiq & Henderson wzrosły o 8,4 proc.
01/09/2015
Debiutujemy na Giełdzie Papierów Wartościowych
15/07/2015
Przychody grupy Esotiq & Henderson wzrosły o 8,4 proc.
01/09/2015

Jesteśmy spółką giełdową

Dziś zadebiutowaliśmy na Głównym Rynku Giełdy Papierów Wartościowych. Symboliczne uderzenie w dzwon kończy proces przeniesienia notowań ESOTIQ & Henderson z rynku NewConnect i oferty publicznej nowych akcji serii F. Otwieramy nowy rozdział w historii naszej firmy – budowę multiproduktowej grupy odzieżowej w oparciu o własne, silne marki. 

Czwartkową sesję giełdową uderzeniem w dzwonek punktualnie o 9.00 otworzyli Adam Skrzypek, Prezes ESOTIQ & Henderson i Ewa Minge, Dyrektor Kreatywna nowej odzieżowej marki FemeStage Eva Minge. Notowania rozpoczęły się od wzrostu kursu akcji o 0,49 proc., do 41,2 zł i wzrostu notowań PDA serii F o 7,8 proc., do 41,5 zł. ESOTIQ & Henderson jest już 476. spółką notowaną na Głównym Rynku GPW i dwunastym tegorocznym debiutantem. Jesteśmy także 40. spółką w historii GPW, która przeszła z NewConnect na główny parkiet.

– Do tej pory byliśmy znani głównie z naszych osiągnięć na rynku bieliźniarskim. Teraz będziemy wyznaczać trendy na rynku mody. Dziękujemy inwestorom za zaufanie, dziękujemy naszym kontrahentom, pracownikom i współpracownikom za sukces, który odnieśliśmy na polskim rynku. Bez Was nie moglibyśmy tego dokonać – mówił podczas pierwszej debiutanckiej sesji Adam Skrzypek, prezes ESOTIQ & Henderson.